Біла ворона
Біла ворона
Г. Татарченко, Ю. Рибчинський
Рок-опера
Тривалість: 2 год

Прем'єра 12 грудня 2015 року

Перша українська рок-опера "Біла ворона" на сцені Рівненського академічного українського музично-драматичного театру вперше звучатиме у виконанні оркестру. Це історія про сміливу юну Орлеанську Діву Жанну д'Арк, яка змінила хід історії Франції та розпалила жагу до СВОБОДИ у серцях багатьох. Це історія про те, як важливо бути небайдужим та дієвим учасником долі своєї країни, нехай ти навіть тендітна діва і проти тебе сильні світу цього! Важливо одне  - залишатись не просто "білою вороною", а мати "вибілену" душу, незаплямовані помисли, світлу мету, чисті руки і Бога у серці. 

Живий звук. Музика звучить у виконанні оркестру нашого театру.

Режисер - Максим Голенко.
Диригент - народний артист України Зіновій Крет.
Сценограф - Алла Локтіонова.
Балетмейстер - Максим Булгаков.

Вистава - переможець фестивалю "Тернопільські театральні вечори. Дебют. 2017" у таких номінаціях: «За музичне вирішення вистави» - заслужений артист України Зіновій Крет за аранжування, «За пластичне вирішення вистави» -  балетмейстер  Максим Булгаков, «За чоловічу роль другого плану» - Ігор Ніколаєв за роль Блазня-диявола, «Глядацькі симпатії», «Фатальний чоловік» актор Ігор Ніколаєв за роль Блазня-диявола.

Дійові особи та виконавці:


Жанна д'Арк - артистка драми Оксана Муріна,   артистка драми Наталія Боярська
Жюльєн - заслужений артист України Станіслав Лозовський
Єпископ Кошон - заслужений артист України Віктор Янчук
Столітня війна - артистка драми Ольга Лозовська,   заслужена артистка України Ніна Ніколаєва (Годунок)
Блазень-Диявол - артист драми Ігор Ніколаєв
Веселун - заслужений артист України Сергій Бондарук
Менестрель - Артист драми Микола Бобрик
Карл - заслужений артист України Андрій Куделя
Архієпископ Реймський - народний артист України Георгій Морозюк,   артист драми Остап Жежерун
Кардинал Вінчестерський - заслужений артист України Петро Ліснічук
Повія - артистка драми Вікторія Клєщенко-Пилипчук,   артистка драми Жанна Бичковська
Герцог Бургундський - артист драми Віталій Зубченко
Жінки - заслужена артистка України Алла Луценко,   артистка драми Вікторія Фіськович,   артистка драми Катерина Лапіна
У масових сценах - Артисти драми і балету

 

Коментарі

Сторінки:  1  2  3  4  наступна>
30.11.2015 17:18 татьяна пише:
Молодці, чекаємо на премєру
09.12.2015 23:46 Іван пише:
Все супер, хочу потрапити на виставу, але не маю можливості фізично купити квитки в касі, 21 сторіччя - чому не можу знайти купівлю квитків в інтернеті,, ????
11.12.2015 14:31 Ігор Колодяжний пише:
Коли влітку почув, що будуть ставити рок-оперу, махнув рукою(на що замахнулись).Вистава в стократ перевершила мої сподівання. МОЛОДЦІ!!! Правда звукова апаратура не дотягує до рівня акторів.Особливо це відчувається коли сидиш не по центру залу. Наталія була неперевершена, її гра хапала за живе і довго не відпускала.ЇЇ емоції переживали всі глядачі.Можливо цей драйв заважав їй вчасно поправляти мікрофон, щоб ми її краще чули. Емомоції глядачів зашкалювали, в душі калатали дзвони,долоні горіли, але чи то режисер, чи то деригент не давав присутнім в залі виразити своє захоплення аплодисментами. Необхідно було би робити на 5-10 секунд паузи особливо після сольних виступів артистів, все таки глядачі є також учасниками театрального дійства. Таких моментів нарахував, як мінімум 3 в першій дії і 4 в другій дії. Важко тримати всі емоції в собі до завершення вистави.Загалом це великий успіх - втерли носа столичним. Мабуть було б зовсім не соромно запросити на виставу Рибчинського і Татарченка
11.12.2015 16:02 до Ігора пише:
Актрису що грала Жанну на здачі звуть Наталя.)
11.12.2015 22:39 Стася пише:
Після вистави трохи відібрало мову. Від захвату. Це просто супер! Браво, БРАВО УСІМ!! Молодці! Окремо, звичайно, хочеться відзначити музику, дякую композитору і дякую оркестру! Величезне!) Це було круто - не зовсім літературне слово, але емоції передає вірно)) Хоча емоцій стільки, що в слова їх втиснути важко)) Ще раз дякую за чудову виставу!!
11.12.2015 23:06 наталия белявская пише:
УРАААА... я первая первая хочу здесь оставить свой восторг по поводу премьеры... У меня на памяти уже есть "белая ворона" 2004года... В роли ВОЙНЫ Наталия СУМСКАЯ ... Великая актриса... только она и осталась ярким воспоминанием... Все остальное затмили молодые и яркие актеры ровенские 2015года)))СЛАВА ИМ И ХВАЛА... Все очень здорово ; игра и музыка и пение и оркестр... Отдельное спасибо художникам-декораторам и костюмерам ... Все очень современно и ярко...спасибо ВСЕМ актерам и режиссеру отдельное спасибо за ПЕРЛ, созданный для зрителей. Спектакль, вызывающий бурю эмоций - живых и настоящих. должен набираться зрителями достойными его...СПАСИБО. Вдохновения ВАМ и успехов...
12.12.2015 01:21 Марія пише:
Перебуваю під враженням від вистави. Емоції зашкалюють. Актори великі молодці. БРАВО!!!!
12.12.2015 15:03 Serhiy Grytsiuk пише:

Чесно скажу: я не очікував... не очікував, що буде настільки видовищно, не очікував, що історія так перегукнеться з сучасністю, не очікував, що персонажі будуть такими "яскравими", місцями навіть епатажними. Чудова акторська гра, режисерська робота, декорації, оркестр, спецефекти..... Дякую за вечір. Обов'язково наполегливо змушу піти на виставу друзів.
14.12.2015 11:44 Світлана пише:
Вистава чудова!!! Дякуємо всім-всім-всім, хто долучився до творення - це ж точно десятки талановитих, відданих театру людей. І особлива вдячність - Ніні і Ігорю Ніколаєвим. Те, як Ігор зіграв Блазня-Диявола - просто неймовірно! Він з кожною роллю розкриває все нові грані свого таланту! А Ніночка - несподівано страшна і водночас все одно прекрасна ))) Столітня війна, образ настільки сильний, що аж мурашки по спині.
Ще раз дякуємо всім за чудову роботу!
14.12.2015 22:23 Закохана в театр пише:
Яка тривалість рок-опери?
14.12.2015 22:46 я так думаю пише:
2 год
14.12.2015 23:50 Людмила пише:
Чи варто відвідати виставу доньці 11 років? Чи краще нехай залишається вдома?
15.12.2015 00:13 Я так думаю пише:
Краще у такому віці на "Полліанну"
17.12.2015 19:03 Ігор Колодяжний пише:
Перепрошую. Наталії БРАВО!!! Побажання Оксані- бути на рівні.
18.12.2015 18:20 Коля Пшеничний пише:
Два рази перепрошую.Оксані БРАВО!!! Побажання Наталіі-бути на рівні.
18.12.2015 22:21 Людмила пише:
Неймовірно і захоплююче.!!!! Дякуємо Вам!!!! Одного перегляду виявилося МАЛО....тому підемо ще.))))) Дай Вам Боже творчої наснаги ! Ми Вас любимо !!!!


Вдячні рівняни.)))))
18.12.2015 23:20 Ірина пише:
Вистава чудова!Актори великі молодці!емоції переповнюють. БРАВО!!!!
19.12.2015 18:13 Володимир пише:
Привіт) Я люблю хорошу музику (зокрема рок), переглянув "Білу ворону"...і це не зовсім те на, що я очікував) Але вражень дуже багато, мурахи по шкірі і взагалі круто!!! Дякую за хороші враження і чудовий відпочинок.
20.12.2015 00:47 Олексій Іскендеров пише:
Минуло два дні після вистави, а почуття все ще переповнюють... Вистава просто "порвала на дрібні шматочки")) Гра акторів чудова, спів, балет -- все було на рівні. Блазень-Диявол настільки вразив своєю грою, настільки органічно вписувався в усі сцени, що ми просто не могли впізнати Ігора, якого раніше бачили в зовсім інших іпостасях. Це був не далеко не той Ігор ,до якого ми звикли. Це був реальний Диявол: підступний, хитрий, такий собі диригент всього того, що відбувалось на сцені. А Ніна? Як вона зіграла Війну! Скільки енергії, агресії вивільнилось у актриси, яку ми також звикли бачити у різних ніжних і романтичних ролях. Війна вразила у саме серце.Її погляд по цей час стоїть перед очима...
Жанна Д"Арк молодець-- спів дуже проникливий, сильний і ніжний. А спів Миколи - Пономарьов просто нервово курить в сторонці)) Не можу не відмітити Вікторію Клещенко, в неї роль невеличка, але ЯК вона її зіграла!
Також дуже сподобався балет))
Мо-лод-ці! З почином! Чекаємо на продовження бенкету, хороші наші)) Ви замахнулись на, здавалося б, неможливе і зробили це! Чекаємо нових опер (рок і не зовсім :) ). Співаків у нас , як виявилось , достатньо)) Панове адміністрація, режисери, директора-- сподіваюсь ви почуєте думку рівнян... Наші артисти готові до нових вершин, ми в них віримо-- діло тільки за вами))
І ще раз про "Білу Ворону"... Можу сказати одною фразою : "Вірю!" (с)
20.12.2015 09:49 Сергій пише:
Були у пятницю просто шок. Мені відняло мову БРАВО знайомі говорили що у виставі є запрошені з Києва. Це правда,але все одно молодці
Сторінки:  1  2  3  4  наступна>


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку