Ігор Ніколаєв
Ігор Ніколаєв

артист драми

Освіта вища – закінчив у 2006 році РДГУ, спеціальність – театральне мистецтво, режисерське відділення. У Рівненському театрі з 2005 року.

Колоритний, молодий актор, бунтівний і водночас м'якохарактерний.

Його виразна зовнішність дозволяє створювати образи у широкому діапазоні: від юного пастора до Гітлера:).  Створив на сцені театру ряд яскравих образів. Серед них – циган Хвенько – «Сорочинський ярмарок» М.Гоголя, діловитий Том-молодший – «Солодкоголосий птах юності» Т.Уїльямса , писар Скакунець – «Пошились у дурні» М.Кропивницького, молодий герой Деметрій - «Сон літньої ночі» В.Шекспіра, імпульсивний підліток Рака "Пані Міністерша", відчайдушний суперник Чарлі з "Любові по-американськи" та інші. За роль манірного італійця Сільвіо у «Одкровенні від Івана» А. Крима шанувальники зовуть його Італьяшкою:).

Однією з улюблених ролей актор вважає роль друга імператора Сципіона в "Калігулі" Камю. Образ отримав ряд схвальних відгуків журі міжнародних фестивалів. 

Актор має хороші вокальні дані, завдяки чому комфортно почувається у музичних виставах, до прикладу у рок-опері "Біла ворона".

Серед улюблених ролей - Біллі, каліка -  з вистави "Каліка з острова Іннішман" М. МакДонаха. Під час репетицій актор жив роллю каліки Біллі, і результат на лице -  про Ігоря заговорили, як про нову зірку театру.

Вдалою режисерською роботою Ігоря є "Розмова, якої не було" за твором Р. Білецького.  У цій же виставі він грає одну з ролей.

 

гор працює викладачем акторської майстерності в модельному агенстві "Панна". У вільний час навчає акторству діток, яких дуже любить. Актор переконаний, що багато чому вчиться у малечі і часто втілює отриманий досвід у свої ролі. Ігор каже, що любить театр за авантюризм, коли можеш освоїти сотні професій і прожити безліч життів на сцені.

Ролі у виставах


КАЛІКА З ОСТРОВА ІНІШМААН у ВІННИЦІ - Біллі, каліка
Пані міністерша - Рака
Калігула - Сціпіон
ЛЮБОВ ПО-АМЕРИКАНСЬКИ - Чарлі Спенсер
На щастя всім розбилась супниця - Мсьє Роббер
Ханума - Коте ,   Суліко
Одкровення від Івана - Сільвіо
Сон літньої ночі - Деметрій
Сорочинський ярмарок - Хвенько
Гамбіт - Генрі
Пошились у дурні - Скакунець
Чарівні пиріжки Червоної Шапочки (для дітей) - Бабуся
Ревізор - Петро Іванович Добчинський, місцевий поміщик
ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ - Чугайстер
Любов до одного апельсина - Труффальдіно, слуга Тартальї
Вовк вороні не їжак, але... і не заєць! - Ворона
Усі мої сини - Джордж Дівер
Полліанна - Тімоті
БІЛА ВОРОНА - Блазень-Диявол
Розмова, якої не було. Мала сцена - Герой
Дуже проста історія - Собака
ЗЕРНОСХОВИЩЕ - Горобець