Станіслав Лозовський

заслужений артист України

Молодий актор, що за своє неймовірне захоплення і відданість Театру отримав прізвисько  Станіславський. І не лише за співзвучність імен, а й за пожиттєве втілення відомої фрази "жити в мистецтві і жити мистецтвом у собі".

Актор Рівненського облмуздрамтеатру знімається у кіно (ВІДЕО)

Актор Рівненського облмуздрамтеатру вперше в житті знімається в кіно

Колеги називають його людиною-оркестром. Станіслав Лозовський - актор, режисер і композитор, постійно танцюючий хореограф, ходок на ходулях, майстер лялькової справи, тричі номінант на "Кращого актора сезону". Одним словом Театропланетянин, як він сам себе називає.

Станіслав у "Капучіно-шоу" на "Рівне FM"

Народився у 1981 році. Зростаючи у родині акторів, постійно перебував у театральному храмі. Маленьким різними способами пробирався в звукорежисерські рубки, в оркестрові ями, найпотаємніші театральні закутки. Зрештою у юному віці Станіслав долучається до роботи над виставою «Білосніжка та семеро гномів» граючи на барабанах.

У 2003 році закінчив Рівненський державний інститут культури. Почав творчу кар'єру актором театру ляльок. У Рівненському драматичному  театрі працює  з 2003 року.  Серед створених образів: Ераст — «Суперники» М.Манохіна, що став візитівкою та бойовим хрещенням  актора. Ця роль полюбилась рівнянкам і надихнула на створення фан-клубу актора. На театральному фестивалі «Перлини сезону» у Івано-Франківську за роль Ераста актора  відзначили за кращий акторський дебют.


Серед інших ролей: Панорамник - «Сорочинський ярмарок» М.Гоголя;  Стафф — «Солодкоголосий птах юності» Т.Уїльямса; Колька - «Одкровення від Івана» А.Крима;  Антон — «Пошились у дурні» М.Кропивницького, Олексій — «Дуже проста історія» М.Ладо; Фабіано — «Марія Тюдор» В.Гюго; Єпіходов - «Вишневий сад» А.Чехова; Гарорльд -  "Любов по-американськи".

Однією з найулюбленіших ролей актор вважає  - Пека  у «Сні літньої ночі» В.Шекспіра. Саме у цій пластичній постановці якнайкраще проявився танцювальний талант Станіслава, вихідця танцювального колективу "Лайт".

Знаковою для актора є роль, що збагатила його  неоціненним досвідом - Тиміш Хмельницький - «Берестечко» за Л.Костенко.

 Насичена знахідками і трюками роль Гелікона з "Калігули " А.Камю. Вона принесла Станіславу Лозовському  визнання на VIII Міжнародному театральному фестивалі "Класика сьогодні" - "Кращий молодий актор". У цій виставі Станіслав працює разом зі своєю вівчаркою Каєю.

У 2010-му актор успішно дебютував, як режисер казки «Чарівні пиріжки Червоної шапочки", пізніше - "Надобранічказки". Володіє чудовими хореографічними та вокальними даними.

 Серед  улюбленого  - читання книг, спілкування з своїми дітками, випікання паски, варіння варення та аджики, проба пера в журналістському жанрі. У минулому барабанщик гурту «Ot Vinta» Станіслав освоює гру на нових музичних інструментах, зокрема волинці та укулеле. У вільний час, якого практично не буває, працює ведучим, диктором, знімається в телепрограмах для каналу СТБ, дає майстер-класи та просто радіє життю.

З 2015 року Заслужений артист України.

Ролі у виставах


Пані міністерша - Йова Арсі
Дуже проста історія - Олексій
Калігула - Гелікон
ЛЮБОВ ПО-АМЕРИКАНСЬКИ - Гарольд Вільс
Вишневий сад - Семен Епіхотов
Одкровення від Івана - Колька
Сон літньої ночі - Пек
Суперники - Ераст
Сорочинський ярмарок - Панорамник
СВАТАННЯ НА ГОНЧАРІВЦІ - Олексій, кріпак
Гамбіт - Гораціо ,   Гамлет
Чарівні пиріжки Червоної Шапочки (для дітей) - Їжачок ,   Чахлик Невмирущий
Ревізор - Іван Олександрович Хлєстаков, чиновник із Петербурга
ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ - Мольфар
Солом'яний бичок - Дід
Моя дружина... , або Як повернути чоловіка - Садівник
Любов до одного апельсина - Тарталья, принц
Самотня леді - Макар
ТА НЕ ОДНАКОВО МЕНІ... - У виставі беруть участь
Вовк вороні не їжак, але... і не заєць! - Вовк
БІЛА ВОРОНА - Жюльєн
ВЕЧЕРЯ З ДИВАКОМ - П’єр
Моя професія - синьйор з вищого світу - Роберто, син Леоніди
Дорога Памела, або Скарб на звалищі - Людина театру
МАРУСЯ ЧУРАЙ - Гриць Бобренко
Моя чарівна леді - Генрі Хіггінс
ЗЕМЛЯ - Сава, їх молодший син
Войцек - Тамбурмажор
МАРТИН БОРУЛЯ - Націєвський
ГАМЛЕТ - Розенкранц та Ґільденстерн, дворяни
Тартюф - Клеант
ЗЕРНОСХОВИЩЕ - Гаврило
ЕНЕЇДА - Козак Низ
ПРИСТРАСТІ НА МІЛЬЙОН - Роберто, син Леоніди
СКРУДЖ. РІЗДВЯНА ІСТОРІЯ - Дух Майбутніх Свят
ПОВЕРНЕННЯ - Учитель