Коментарі

Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  82  83  84
09.12.2017 09:24 Андрей пише в статті "Дорога Памела, або Скарб на звалищі":
Отличный спектакль! Очень понравился. Хотелось бы узнать, что за музыка звучала... кто автор? Заранее благодарю за ответ)
09.12.2017 22:40 Андрій пише в статті "Маруся Чурай":
Це було неймовірно. Декорації, монологи, гра акторів, музика, пісні, танці, все це заставляло полк мурашок не просто пройти і згинуть, а яро тупцювати, тупцювати та марширувати взад і вперед, наскільки круто можна зіграти на десятку квадратних метрів незмінного простору. Хороша п'єса, навіть не знаю чи можливо зіграти краще. Дякую актори та помічники, які лишились за кулісами, ваша робота неймовірна, результат незабутній, а гра неповторна. Саме за такі вистави я люблю театр.
...життя так велика ковзаниця, кому вдалось не падавши пройти...
11.12.2017 10:46 Elena Lipeykina пише в статті "Біла ворона":
Це вам не грузинів по дахах ловити!
Актуальність теми, супер-постановка, неперевершена гра акторів, чудові костюми, дві години живого звуку - #рокОпера #БілаВорона у супроводі оркестру на сцені Рівненського академічного українського музично-драматичного театру подарувала пишне #свято!
Людська зрада та продажність вибивали чечьотку із дияволом, #СолітняВійна вимагала якомога більше жертв, Церква клеїла ярлики від святої до відьми, арія «Свобода» Жанни д'Арк зірвала шквал глядацьких овацій, а відречення орлеанської діви від братовбивчої війни змусило глядачів ридати.
Почути голос Божий і покласти край війні - актуально як для французів XV ст. так і для українців XXI-го. Щоденні повідомлення про "двохсотих" із фронту не дозволяють безтурботно готуватися до Різдв'яних свят, «Чорні п'ятниці» жахають своєю назвою, тому що українці вже четвертий рік мають чорні понеділки, вівторки, середи, четверги...
У вухах бринить цитата Жанни: «Щоб Бог дарував перемогу, солдати мають воювати». Серце усвідомлює, що дух Каїна живе в кожній людині. Але #ЛюбовБога вилилася в серця наші Духом Святим!
#драмтеатр #Рівне #мистецтво
11.12.2017 19:29 Людмила пише в статті "Новорічне видовище 2018":
Доброго дня! Чи буде цікаво діткам 2,5 роки?
12.12.2017 00:38 Я так думаю пише в статті "Новорічне видовище 2018":
Нам би дуже хотілося, щоб так і було! І ми працюємо над тим, щоб цікаво було усім. Але, безумовно, все залежить від малюка, чи захочеться йому провести час у театрі) Варто спробувати!
Біла ворона ...неймовірно вражає.Вітаємо маестро
Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  82  83  84