Коментарі

Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  77  78  79
29.03.2017 10:47 Юрій пише в статті "Земля":
Такого чудового враження від вистави я ще не мав!!! Яка прекрасна гра акторів!Особливо Марії та Сави. Актори не грали-вони жили своїми ролями!!! Молодці і Браво!!! А постановка та режисура-просто неперевершена!!!
Гра акторів неперевершена! Я просто в захваті. Я закохана в цю виставу.
Дуже дякую за емоції. Ви прекрасні!
30.03.2017 23:52 Наталя Хмуринська пише в статті "Біла ворона":
Велике спасибі!!! Враження супер!!! Емоції переповнюють!!! Серце розривало!!! Сльози пекли очі!!! Дякую, шикарна постановка!!!
31.03.2017 14:41 Катеринка пише в статті "Біла ворона":
Дуже видовищно і захоплююче!
03.04.2017 16:47 Юлия пише в статті "Дикун":
Эта шикарное представление покорило меня с первого взгляда еще 2 года назад,особенно актриса Нина Николаева!!!Люблю её безмерно и ожидала увидеть её)
Но за все годы похода в театр у меня впервые случился такой пренеприятный инцидент в театре.Мы опоздали на 10 мин,представление уже началось.Наши места были заняты,мы без всяких претензий сели на предпоследний ряд,но в антракте подошли и попросили встать людей,которые сидели на наших местах...Видимо,воспитание их покинуло.Но мы обратились к администратору-женщина в длинном кафтане,похожая на тюрбан..К сожалению,или к счастью,я её не знаю,и попросили нам помочь.Она начала рассказывать про какой-то там закон театра....Мол,если опоздал,то опоздал...О чём она говорит?Какой закон?Я купила билеты и хотела получить удовольствие,но моё разочарование было еще большим от того,что актрису Нину Николаеву заменили другой..Очень жаль,что работница театра не ценит своих зрителей и повела себя отвратительным образом.
04.04.2017 13:08 Я так думаю пише в статті "Дикун":
Шановна пані Юліє!
Дякуємо Вам за обидва відгуки,як позитивний, і так і негативний. Зауваженнями щодо недоліків у роботі театру глядачі завжди спонукають ставати нас кращими. На жаль, чи на щастя, у театрі таки діють неписані закони... Вхід до глядацької зали після третього дзвоника, а тим паче спізнення на 10 хвилин - це злочин проти актора, у тому ж числі і проти Вашої улюблениці Ніни Ніколаєвої. Щодо заміни актриси, то у цій виставі від початку на роль Марги призначені дві актриси Ніна Ніколаєва та Марина Клочко, яка і грала того вечора.
04.04.2017 15:09 Юлия пише в статті "Дикун":
Добрый день еще раз!Спасибо за ответ!Опоздала впервые за 4 года по уважительной причине.На счёт актрисы не знала,потому что всегда попадала на Нину Николаеву.Спасибо за внимание и надеюсь вы примите меры по культуре общения вашего персонала.Хотя,я думаю,что этот работник является исключением в вашем коллективе.Спасибо!
05.04.2017 09:56 Юлії пише в статті "Дикун":
Вхід в зал після третього звоника ЗАБОРОНЕНИЙ - це ПИСАНИЙ закон (ПРАВИЛО поведінки) в театрі! Краще б не приходили зовсім! І мене дуже здивував той факт, що Вас пустили в театр після 10-ти хвилин запізнення. В цьому сеснсі Ви маєте рацію: "...працівник театру не цінує своїх глядачів і повела себе огидним чином..." пропустивши Вас на виставу. В цьому випадку виховання покинуло Вас...
Р.S. Запізнившись на потяг чи автобус Ви на ньому вже не поїдете, якби працівники до Вас не ставились... Адже потяг "пішов", вагони слідом...
07.04.2017 10:13 Юлия пише в статті "Дикун":
Не считаю нужным с вами обсуждать причины моего опоздания.Видимо,воспитание вас покинуло.Хорошего дня и с праздником!
08.04.2017 20:20 Павло пише в статті "Полліанна":
Все сподобалось. Щира, душевна дівчинка Поліанна. Красива музика. Доброта міняє світ. Можна йти з дітьми. Приємні враження. Раджу виставу ;)
09.04.2017 17:16 Павло пише в статті "Вечеря з диваком":
Пане Петрів! Сергію Бондаруку за бездоганну гру (не лише у цій виставі)на часі клопотати про звання заслуженого!
10.04.2017 00:14 Глядач пише в статті "Дикун":
Я в шоці від почутого. Ніхто ж не знає чому хтось запізнюється. Ми не про потяг і автобус говоримо, як на мене речі не сумісні. "Краще взагалі не приходили" оце так ставлення до глядача. Люди прийшли, не добре звичайно що запізнилися, але ж сіли собі десь там в кінці, бо вистава вже йшла. І в антракті мали повне право сісти на свої місця. Можливо по якихось там законам театру їх не мали пустити. Але в антракт вони мали право по всіх законах і зайти і сісти на свої місця.
Може і дорогим акторам неприємно як запізнюється глядач,але як на мене, неприємніше коли глядач іде геть під час вистави. А людські відносини ніхто не відміняв. Навіть у театрі.
25.04.2017 10:44 Ілона пише в статті "Дорога Памела, або Скарб на звалищі":
Чому вистава постійно переноситься?
25.04.2017 14:25 Я так думаю пише в статті "Дорога Памела, або Скарб на звалищі":
Як ми повідомляли, напередодні прем'єри занедужав актор задіяний у цій виставі. Перепрошуємо, що змушуємо вас чекати на показ...
25.04.2017 21:06 Ілоні пише в статті "Дорога Памела, або Скарб на звалищі":
Тому що актор хворіє, а заміни йому немає, бо то вже буде не вистава а так - щоб не задавали подібних питань. Чекали місяць, зачекаємо ще місяць-два-три... Головне здоров'я акторові і молимось за його здоров'я.
Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  77  78  79