Коментарі

Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  78  79  80
18.05.2017 01:15 Любимо театр пише в статті "Гастролі Театру ім. М. Заньковецької":
17.05.2017 отримали величезну насолоду від вистави. Вражає все: декорації, світлові ефекти, костюми, жива музика оркестру, потановка трюків та танцевальних номерів, і, безумовно, професійна майстерність акторів!!!
Гра Марії Шумейко (Змеральдіна) - детонатор вибуху наших емоцій!!! Ігор Гаврилів (Панталоне деї Бізоньйозі), як завжди на висоті (його "голий король" також такааа "няшка"...) Олександр Норчук запам'ятався ше в ролі Рудольфо ("Циліндр") - та міністра любовних справ ("Голий король"). Із задоволенням передивилися б ще раз ці вистави...
Дякуємо ВСІМ причетним до створення "Труффальдіно..." - ВІДМІННИЙ ПРОДУКТ ВИСОКОГО РІВНЯ!!!

З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАТИМЕМО НАСТУПНИХ ГАСТРОЛЕЙ!25.05.2017 18:16 Леся Зюбак пише в статті "Каліка з острова Інішмаан":
З-під вражень про виставу "Каліка з острова Інішмаан"(Рівненський академічний музично-драматичний театр) Ми так часто жаліємось на життя, маючи відмінне здоров'я. Ми розкидуємось словами, коли треба просто помовчати і підтримати... Ми не вміємо любити особливих людей, тоді коли вони найбільше цього потребують... Правда життя... Мартін МакДонах, автор п'єси створив вічний матеріал, який можна по-своєму інтерпретувати, але все одно приходити до спільного знаменника!!! Володимир Петрів(режисер-постановник) геніально вибудував сюжет, вплітаючи нитки образів у мереживо деталей-меседжів людського життя у наші життя... Ігор Ніколаєв(головний герой) - неймовірна суміш таланту, пластики і нутра(глибокого, аж до ядра душі!!!). Роль каліки, одягнута настільки точно, що у мене, як лікаря, виникали сумніви, чи це справді здоровий актор(всі сумніви розвіяні, при особистій зустрічі)!!! Кожен актор, який з'являвся на сцені - це ЩОСЬ талановите і круцьке!!! Вже давно моя душа не відчувала такого тремтіння від споглядання, справді ідеальної для мене, вистави - глибокої філософії з елементами комедії!!! Щиро дякую кожному, хто причетний до цього мистецького шедевру)) Дякую, що приїхали до нас, бо вже літом збиралась у Рівне на виставу)) Хоча все одно піду, як приїду))) Людство, пам'ятайте, інколи маленька деталь може врятувати чиюсь душу...
Чернівці, 26.04.2017 р.
17.06.2017 07:38 Виктория Чернина пише в статті "У Рівненському облмуздрамтеатрі прем'єра! (ВІДЕО)":
С премьерой вас всех.Браво!Браво!Браво!
18.06.2017 22:14 Юлія пише в статті "Біла ворона":
Видовищно, феєрично, фантастично, сильно. Стільки емоцій, що просто не передати словами. Гра акторів, гра балету, гра оркестру - вони сплелись в незабутній і такий гармонічний тандем, що просто перехоплювало подих постійно, протягом всієї вистави.

Дякую Вам! Ви неймовірні!
19.06.2017 13:06 Алла пише в статті "Біла ворона":
Неймовірно! Молодці, так викладатись, віддавати ВСЮ ДУШУ!!!Прекрасні голоси! Нехай Господь Вас береже і дає багато сил, здоров'я і натхнення!!!
Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  78  79  80