Коментарі

Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  78  79  80
18.05.2017 01:15 Любимо театр пише в статті "Гастролі Театру ім. М. Заньковецької":
17.05.2017 отримали величезну насолоду від вистави. Вражає все: декорації, світлові ефекти, костюми, жива музика оркестру, потановка трюків та танцевальних номерів, і, безумовно, професійна майстерність акторів!!!
Гра Марії Шумейко (Змеральдіна) - детонатор вибуху наших емоцій!!! Ігор Гаврилів (Панталоне деї Бізоньйозі), як завжди на висоті (його "голий король" також такааа "няшка"...) Олександр Норчук запам'ятався ше в ролі Рудольфо ("Циліндр") - та міністра любовних справ ("Голий король"). Із задоволенням передивилися б ще раз ці вистави...
Дякуємо ВСІМ причетним до створення "Труффальдіно..." - ВІДМІННИЙ ПРОДУКТ ВИСОКОГО РІВНЯ!!!

З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАТИМЕМО НАСТУПНИХ ГАСТРОЛЕЙ!25.05.2017 18:16 Леся Зюбак пише в статті "Каліка з острова Інішмаан":
З-під вражень про виставу "Каліка з острова Інішмаан"(Рівненський академічний музично-драматичний театр) Ми так часто жаліємось на життя, маючи відмінне здоров'я. Ми розкидуємось словами, коли треба просто помовчати і підтримати... Ми не вміємо любити особливих людей, тоді коли вони найбільше цього потребують... Правда життя... Мартін МакДонах, автор п'єси створив вічний матеріал, який можна по-своєму інтерпретувати, але все одно приходити до спільного знаменника!!! Володимир Петрів(режисер-постановник) геніально вибудував сюжет, вплітаючи нитки образів у мереживо деталей-меседжів людського життя у наші життя... Ігор Ніколаєв(головний герой) - неймовірна суміш таланту, пластики і нутра(глибокого, аж до ядра душі!!!). Роль каліки, одягнута настільки точно, що у мене, як лікаря, виникали сумніви, чи це справді здоровий актор(всі сумніви розвіяні, при особистій зустрічі)!!! Кожен актор, який з'являвся на сцені - це ЩОСЬ талановите і круцьке!!! Вже давно моя душа не відчувала такого тремтіння від споглядання, справді ідеальної для мене, вистави - глибокої філософії з елементами комедії!!! Щиро дякую кожному, хто причетний до цього мистецького шедевру)) Дякую, що приїхали до нас, бо вже літом збиралась у Рівне на виставу)) Хоча все одно піду, як приїду))) Людство, пам'ятайте, інколи маленька деталь може врятувати чиюсь душу...
Чернівці, 26.04.2017 р.
17.06.2017 07:38 Виктория Чернина пише в статті "У Рівненському облмуздрамтеатрі прем'єра! (ВІДЕО)":
С премьерой вас всех.Браво!Браво!Браво!
18.06.2017 22:14 Юлія пише в статті "Біла ворона":
Видовищно, феєрично, фантастично, сильно. Стільки емоцій, що просто не передати словами. Гра акторів, гра балету, гра оркестру - вони сплелись в незабутній і такий гармонічний тандем, що просто перехоплювало подих постійно, протягом всієї вистави.

Дякую Вам! Ви неймовірні!
19.06.2017 13:06 Алла пише в статті "Біла ворона":
Неймовірно! Молодці, так викладатись, віддавати ВСЮ ДУШУ!!!Прекрасні голоси! Нехай Господь Вас береже і дає багато сил, здоров'я і натхнення!!!
27.06.2017 18:13 оля пише в статті "Розмова, якої не було":
Дуже гарна сучасна вистава.Режисеру БРАВО!
04.07.2017 22:19 Павло пише в статті "В'язень Другої авеню":
Гра головних героїв бездоганна (Цьомик,Янчук) , але сам сюжет примітивний.Проблеми втрати роботи у виставі - катастрофа та безвихідь.Пожили б американці у "шкурі" українців...
23.07.2017 23:23 оксана пише в статті "В'язень Другої авеню":
Доброго вечора!Учора подивилися з сімєю чудову гру акторів у виставі "Вязень другої авеню".Професійність акторів вражає, браво!!!Але найбільше вразило гра акторів в неймовірно тяжких, подекуди страшно складних умовах, адже в залі малой сцени стояла задуха.Нам було тяжко висидіти, адже повітря просто не було, а ще людям грати.... піт тік всюди і у всіх РЕСПЕКТ АКТОРАМ!!! У мене прохання до керівництва театру, якщо ви не дбаєте про глядача-то подбайте про своїх акторів(я звичайно про кондиціонер)ДЯКУЮ!!!
24.07.2017 00:18 оксана пише в статті "В'язень Другої авеню":
Браво!
28.07.2017 09:18 DIGNITAS пише в статті "Маруся Чурай":
"Маруся Чурай" наскрізь пронизана духом української поезії. Але це не тільки історія, не тільки енциклопедія життя народу XVII століття. Це перш за все особиста трагедія, яка втілює у собі, можна сказати, трагедію кожного з нас. Турбує проблема цільності людської натури, незрадливості людської душі, вміння жити високими ідеалами, не розмінюючи їх на буденні потреби.
Маруся Чурай — уособлення високого ідеалу духовності, втілення того незбагненного і невмирущого патріотизму, який житиме в українському народові попри всі його страждання і поневіряння.
Ліна Костенко через окремі подробиці вміло підкреслює відмінність між свідомо мислячою людиною і натовпом. Цей натовп, який рушив за Марусею, коли вона йшла на страту, виступає страшною і бездумною силою.
Отже, кожна людина має перш за все звернутися до свого сумління, вирішуючи якесь питання. Дуже важливу думку виголошує і гонець від гетьмана:
Що ж це виходить? Зрадити в житті
державу — злочин, а людину — можна?!
Виходить, немає маленького і великого злочину. Злочин завжди залишається злочином.
Поема "Маруся Чурай" — один з найкращих зразків української та світової літератури — написана на такому високому художньому рівні, що сприймається на одному подиху і вражає в саме серце.

Вдалої прем'єри!
28.07.2017 17:39 З профілю ‎Oxana Miheeva‎ на Facebook пише в статті "Вечеря з диваком":
Дякую,Рівненські театрали,ви знову завітали до Здолбунова.!
На цей раз нам презентували комедійну виставу за п’єсою відомого французького драматурга Франсуа Вебера «Вечеря з диваком».
Легка,лірична,неймовірно смішна,але й є про що задуматися......
Кумедні сцени,дотепні діалоги,гарні декорації залишили приємні почуття.....
Станіславе,ви неперевершено зіграли ,особливо радикуліт ......
Смішного героя ,мені здається,завжди грати важко,у С. Бондарука це вийшло просто супер....
Взагалі всі молодці-геніальне виконання..
Браво,як завжди....
28.07.2017 17:43 ‎Леся Зюбак‎ пише в статті "Каліка з острова Інішмаан":
З-під вражень про виставу "Каліка з острова Інішмаан"(Рівненський академічний музично-драматичний театр)
Ми так часто жаліємось на життя, маючи відмінне здоров'я. Ми розкидуємось словами, коли треба просто помовчати і підтримати... Ми не вміємо любити особливих людей, тоді коли вони найбільше цього потребують...
Правда життя...
Мартін МакДонах, автор п'єси створив вічний матеріал, який можна по-своєму інтерпретувати, але все одно приходити до спільного знаменника!!!
Володимир Петрів(режисер-постановник) геніально вибудував сюжет, вплітаючи нитки образів у мереживо деталей-меседжів людського життя у наші життя...
Ігор Ніколаєв(головний герой) - неймовірна суміш таланту, пластики і нутра(глибокого, аж до ядра душі!!!). Роль каліки, одягнута настільки точно, що у мене, як лікаря, виникали сумніви, чи це справді здоровий актор(всі сумніви розвіяні, при особистій зустрічі)!!!
Кожен актор, який з'являвся на сцені - це ЩОСЬ талановите і круцьке!!!
Вже давно моя душа не відчувала такого тремтіння від споглядання, справді ідеальної для мене, вистави - глибокої філософії з елементами комедії!!!
Щиро дякую кожному, хто причетний до цього мистецького шедевру))
Дякую, що приїхали до нас, бо вже літом збиралась у Рівне на виставу)) Хоча все одно піду, як приїду)))
Людство, пам'ятайте, інколи маленька деталь може врятувати чиюсь душу...
Чернівці, 26.04.2017 р.
28.07.2017 18:39 Я так не думаю пише в статті "Тіні забутих предків":
Точно усі?)
28.07.2017 19:45 Сергій пише в статті "Маруся Чурай":
Браво..так тримати
28.07.2017 20:01 Ігор пише в статті "Маруся Чурай":
Так тримати. Вдячні за плідну роботу акторів і режисера.Ми були вражені Вашою роботою
29.07.2017 12:20 Чернина Виктория пише в статті "Маруся Чурай":
Удачи Вам всем,и не пуха,не пера.
31.07.2017 13:54 Людмила пише в статті "Маруся Чурай":
Бракує слів, щоб описати свої враження від побаченого... Дякую. Це було неймовірно!
31.07.2017 20:45 оля пише в статті "Маруся Чурай":
Це не просто нова вистава, а справжнє видовище! Неперевершена гра акторів, прекрасний фольк, чудова українська мова, професіоналізм всієї команди.Дякую всім! Браво!!!
31.07.2017 23:55 Олег пише в статті "Маруся Чурай":
Був на виставі. Твір Л.Костенко цікавий,актори грають відмінно. АЛЕ вистава на любителя. Як на мене, то було скучно та довго.

04.08.2017 13:01 Світлана пише в статті "Маруся Чурай":
Довго думала, чи варто писати. Бо вистава в цілому дуже класна! Але... Ну інколи ж треба й про огріхи. По-перше, ніяк не розумію, навіщо аж такий гвалт у виконанні трьох бабів. Так, вони такі собі сварливі примітивні жіночки, але цей голосовий гротеск надмірний. Було неприємно, бо вирішення цих образів якраз у стилі уявлень про дурних хохлів. По-друге, не було Ігоря Ніколаєва. Ну от не було і все! В його устах такі тексти, а вони ну зовсім не прозвучали. Чи це режисерський погляд, чи Ігор "недограв", глядачу невідомо, але от так от... По-третє, половину слів Стаса Лозовського просто не було чути. Скоромовка без артикуляції - якось так це виглядало. Ще раз прошу без образ, але от так десь це я побачила.
Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  78  79  80