Преса
Сторінки:  13  12  11  ...  3  2  1  старіша>
27.07.17
Головною мистецькою подією літа, феєричною імпрезою липня та фінальним акордом сезону, анонсуючи уже називають критики і поціновувачі театрального мистецтва, прем'єру вистави за історичним романом Ліни Костенко "Маруся Чурай". Її рівненські глядачі побачать в театрі 29 та 30 липня. Постановку на нашій сцені здійснив спеціально запрошений талановитий сучасний режисер Сергій Павлюк.
24.07.17
Останній тиждень липня завершуватиметься феєричною постановкою на сцені драмтеатру у Рівному. Без перебільшення талановитий сучасний український митець Сергій Павлюк відкрив «закулісся» постановки у Рівному.
31.03.17
Його масштабні декорації вабили не менше, аніж гра акторів у рівненському театрі. Сергій Верославов майже 60 років був тут художником. А поза роботою малював скромні у розмірах, але не менші цікаві портрети і пейзажі, ілюстрував художні книги. І ладен був взятися за Самчукову "Волинь", але не встиг. У п'ятнадцятий рік його смерті у краєзнавчому музеї експонують відоме і незнане життя художника.
13.01.16
"Біла ворона-3"."Хард»-варіант Рівненського музично-драматичного театру". З таким заголовком вийшла у газеті "День" стаття театрального критика Анни Липківської, яка побувала на прем'єрі рок-опери у нашому театрі. Пропонуємо вам повну версію публікації. Нам як рівнянам особливо приємно те, що Анна Костянтинівна згадала у статті нашу мужню юну землячку "котра у 18 років пішла на війну, повела за собою людей і врятувала багато чужих життів, — керівника медичної служби ДУК ПС Яну Зінкевич".
27.03.15
У день 75-річного ювілею театру журналісти інформаційної програми "День" уперше за усю історію зазирнули "по той бік сцени". І познайомилися із людьми, від злагодженої роботи яких залежить успіх вистави. Про паралельний світ рівненського театру далі у сюжеті.
17.06.17
Ми так часто не цінуємо того, що маємо у житті. Відмахуємося від проблем рідних і друзів. І саме в той момент коли ми їм потрібні – нас немає поруч. Бо ми десь там, далеко. «Варимося» у проблемах, яких насправді немає. А коли раптово помирає дорога людина – прагнемо повернути час назад. Однак залишаються лише спогади… Саме виставу про спогади презентують сьогодні на Малій сцені Рівненського драмтеатру. Трагікомедія має назву «Розмова, якої не було». Режисер – Ігор Ніколаєв.
28.03.17
Зазвичай, ми бачимо лише результат їх роботи, який підігріваємо бурхливими оплесками. Та яким є закулісся, зусилля та вклад усіх працівників? В міжнародний День театру рівненські журналісти повідають вам більше про життя Рівненського драмтеатру та його великої родини.
11.03.17
Рівненська актриса Ніна Ніколаєва взяла участь у зйомках українського серіалу “Черговий лікар -2”. Її героїня Поліна з’явиться в одній із серій другого сезону.
01.11.16
25.10.16
Це був день двох Рівненських творчих колективів. Зранку переважно дітлахи прийшли на виставу Рівненського театру ляльок. Увечері вистава Рівненського академічного українського музично-драматичного театру «Каліка з острова Інішмаан» за п’єсою Мартіна Мак Донаха стала справжнім потрясінням і відкриттям. Постановку здійснив народний артист України режисер Володимир Петрів ще у листопаді 2011 року. П’єса ірландця за походженням Мартіна Мак Донаха на перше прочитання ( і моє також) дуже далека від нашого українського сьогодення. Здавалося б – нічого спільного. Якісь люди з далекого загубленого ірландського острова непотрібних нікому людей. А як добре придивитися, то як і всюди по світі, у цих людей химерно переплітаються любов і ненависть, краса і потворність. Часом тонка й вразлива душа людини захована десь далеко-далеко, що її не одразу й розпізнаєш.
25.10.16
У Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської 23 жовтня відбувся показ ірландської комедії "Каліка з острова Інішмаан". Комедію представив Рівненський академічний український музично-драматичний театр.
25.10.16
Вечірня вистава другого дня «Золотих оплесків Буковини» (23.10.2016) несподівано ідейно резонувала із ляльковою. У виставі Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру «Каліка з острова Інішмаан» за п’єсою Мартіна МакДонаха можна знайти той же посил: треба бути відкритою, доброю людиною, цінувати тих, хто живе поруч із тобою, намагатися зробити їх щасливими.
29.09.16
27-28 вересня колектив нашого театру гостював у Львові. На сцені Національного театру ім. М. Заньковецької до уваги львівян ми представили казочку "Вовк вороні не їжак, але і... не заєць!" та легендарну рок-опера "Біла ворона" Ю.Рибчинського та Г. Татарченка. Дякуємо львів'янам за теплу підтримку, господарям театру за гостинність, глядачу за щедрі оплески і гарячі "Браво!", а також особлива подяка усім, хто підтримав наш приїзд інформаційно.
17.08.16
На серпневому Одеському фестивалі театрів, що має метафорично білосніжну назву "Молоко", Гран-прі отримала вистава "Каліка з острова Інішмаан" (Рівненський театр, режисер Володимир Петрів). А виконавець ролі каліки Біллі – Ігор Ніколаєв – визнаний кращим актором фестивалю.
06.08.16
17 липня Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр закрив театральний сезон 2015–2016 років спектаклем «Біла ворона» режисера Максима Голенка. Перша українська рок-опера «Біла ворона» – унікальна солодкоголоса «пташка» – народилася ще в Радянському Союзі, у 1980-ті, і хвилююче пророчо виголосила: «Хто робить нас усіх людьми? Свобода!».
02.06.16
Вікторія Клєщенко-Пилипчук знімається у першому україномовному телесеріалі «Черговий лікар» на телеканалі "Україна". Його глядачі побачать вже зовсім скоро.
06.04.16
10 квітня актор читатиме духовну поезію у рамках Міжнародного проекту "Сім слів Христа" у Рівненській обласній філармонії. Також зі сцени вперше за двадцять років в Україні знову прозвучить музичний твір Йозефа Гайдна «Сім слів Спасителя на хресті». Виконувати емоційно глибоку та духовну композицію буде Рівненський академічний камерний оркестр під проводом відомого у світі диригента з Німеччини Михайла Копилевича.
15.12.15
У нашому Рівненському театрі працює чимало акторів зі Здолбунова – Микита Кондратюк, Ігор Ніколаєв, Олег Ягелюк. Ми пишаємось нашими земляками і їхніми вдалими ролями. І ось знову маємо нагоду розповісти про черговий творчий успіх одного з них.
15.12.15
Свобода, свобода, свобода…Це не просто слово – це головне послання і заклик нової, по-справжньому, епохальної прем’єри рок-опери Рівненського драмтеатру «Біла ворона».
15.12.15
«Рівне — театральна столиця» — найпоширеніший відгук у соцмережах тих, хто побував учора на прем'єрі геніальної спільної роботи поета Юрія Рибчинського та композитора Геннадія Татарченка у інтерпретації Рівненського облмуздрамтеатру.
15.12.15
Прем’єра легендарної, створеної ще наприкінці 1980-х найпершої рок-опери українською мовою «Біла ворона» відбулася на сцені Рівненського академічного музично-драматичного театру на ура. З найбільшим, мабуть, хвилюванням вдивлявся в сцену зірковий український композитор, автор музики Геннадій Татарченко. Автор лібрето Юрій Рибчинський приїхати не зміг, хоча переказав, що просто мріяв подивитися прем’єру.
13.12.15
«Часи завжди однакові» - казала героїня відомого радянського фільму. Франція XV століття, Україна ХХІ – не важливо. Війни, революції, зради, перемоги. І попіл… Тих, хто згорає у вогнищах тих війн, стаючи, у кращому випадку, національною героїнею Жанною Д’Арк. У гіршому – одним із мільйонів безіменних купок попелу. І не важливо, чи цей попіл потім у хвилини посмертної слави продають за гроші, чи використовують жертвенне ім’я, коли потрібно собі. Бо вона, Жанна, вже нічого не скаже, бо це вже просто попіл…
12.12.15
Феноменальна постановка «Білої ворони» у Рівному. Це було вчора. І Святослав Мельничук – колишній керівник Рівненської Філармонії – говорив про «завтра». Дослівно його фраза звучала так: "Завтра Рівне прокинеться іншим містом. Про цю прем'єру говоритимуть всі. Це - феноменально!"
11.12.15
Про прем'єру рок-опери «Біла ворона» у прямому ефірі Радіо Трек говорили режисер-постановник Максим Голенко та балетмейстер Максим Булгаков
30.10.15
29 жовтня в Україні стартує прокат історичної драми "Гетьман" про Богдана Хмельницького. Про участь у фільмі розповідають актри Рівненського облмуздрамтеатру Станіслав Лозовський (Тиміш Хмельницький)та Ніна Ніколаєва (роль наложниці кримського хана.
29.10.15
Рівненські актори повернулися з Польщі. Нещодавно на сцені Нового Театру у місті Забже рівняни показали виставу «Останній строк». Зараз же вони чекають приїзду польських колег до нашого міста. Вже першого листопада на малій сцені драмтеатру іноземні гості покажуть п’єсу «Ясьо або Польський жарт».
20.10.15
11.10.15
10.10.15
Це вистава за однойменним твором американської письменниці Елеонор Портер «Полліанна».Оскільки Елеонор Портер — сучасниця Марка Твена, не виключено, що Полліанна була задумана як аналог його твору про Тома Сойєра у дівчачому варіанті. Втім, на відміну від Тома з його постійними дитячими капостями, які нерідко завдають навколишнім прикорощів, Полліанна - дитина, яка сіє радість і, врешті-решт, перевиховує всіх дорослих у своєму оточенні.
09.10.15
Вже завтра на сцені Рівненського драмтеатру оживуть герої роману-бестселера «Поліанна» американської письменниці Елеонори Портер. Головну героїню зіграла зовсім юна рівнянка - Ольга Боровець. Їй всього десять і це її перша серйозна роль. Але на сцені почуває себе дівчинка впевнено. Каже, що ретельно готувалася до вистави.
17.09.15
Короткометражка про рівненський музей стала однією з переможців міжнародного кінофестивалю, який відбувався на Кіпрі. Туди надіслали понад 1600 робіт. Із них обрали 60, які стали конкурсними. Короткометражка рівнян під назвою "Люблю музей" була єдиною, яка представила там Східну Європу. В результаті вона отримала приз глядацьких симпатій.
16.09.15
Віктор Булига: "Якби я знав, що на фестивалі на Кіпрі наша робота про рівненський музей переможе, ми туди пішки зайшли б". Короткометражка про рівненський музей стала однією з переможців міжнародного кінофестивалю, який відбувався на Кіпрі. Туди надіслали понад 1600 робіт. Із них обрали 60, які стали конкурсними. Короткометражка рівнян під назвою "Люблю музей" була єдиною, яка представила там Східну Європу. В результаті вона отримала приз глядацьких симпатій.
14.09.15
У інтерв'ю директор-художній керівник Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Володимир Петрів розповів звідки черпає натхнення, що вважає найбільшим досягненням, про що мріє...
09.09.15
Чуйного глядача черкаські актори шукають у Рівному. Завітати до нашого міста з 22 по 25 вересня колектив Черкаського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка змусила біда. Пожежа, яка охопила приміщення театру ще влітку, майже зруйнувала храм Мельпомени. Тож черкаські актори покинули рідне місто та вирушили на гастролі Україною. Рівне - перше місто, де актори показуватимуть свої найкращі вистави. Продовження теми - далі.
23.07.15
Трішечки похуліганити у студії місцевого телеканалу Ніну Ніколаєву та Станіслав Лозовського запросили творці п'ятничного "Хелоу-шоу" на "Рівне 1". Актори не лише привідкрили глядачам секрети онієї з акторських навичок, а семе сценічного бою, а й надали можливість ведучим відчути себе у шкірі актора. Також Ніна та Стас розповіли, як правильно дихати на сцені, та ні з то ні з сього плакати-сміятись. Натомість, телевізійники на мить поступилися театралам місцем господарів телестудії перед камерою.
03.07.15
Палітра емоцій на обличчях глядачів, вдячні й щасливі очі акторів, гучні довготривалі оплески захопленої публіки - так завершився третій день Х Міжнародного театрального фестивалю "Сцена людства". Чим же підкорив Рівненський академічний український музично-драматичний театр черкаських театралів?
26.05.15
Сьогодні, у третій день Х міжнародного театрального фестивалю «Сцена людства», в Черкасах Рівненський академічний музично-драматичний театр представив ірландську комедію «Каліка з острова Інішмаан».Виставу «Каліка з острова Інішмаан» рівненський театр поставив першим в Україні. Прем’єра відбулася в листопаді 2011 року.
26.05.15
Третий день Х международного театрального фестиваля "Сцена людства", который проходит в Черкассах, порадовал зрителей потрясающей ирландской комедией в исполнении Ровенского академического музыкально-драматического театра.
04.05.15
Ніна Ніколаєва (Годунок) не вперше відчула, що таке бути кіноактирсою. Цього разу, щоправда, у рамках програми «Popcorn Show» на телеканалі "Рівне 1". Завдяки роботі перукарів та стилістів актриса постала в образі героїні фільму "Незламна", який нещодавно з'явився у кінопросторі. Чи вдалось Ніні Ніколаєвій перевтілитись у відважну, сильну та водночас ніжну Людмилу Павличенко та як відбувалось перевтілення, дивіться у відео.
30.03.15
Рівненська актриса Ніна Ніколаєва (Годунок) знялася у фільмі "Краса по-радянськи". Зйомки перенесли акторів в епоху Радянського Союзу: ретро-автомобілі, стриманий одяг, а місто Львів на день стало Парижем.
Сторінки:  13  12  11  ...  3  2  1  старіша>