У Рівненському облмуздрамтеатрі відкрили сцену
25.01.24
У Рівненському облмуздрамтеатрі відкрили сцену "Під дахом"
 У рівненському драмтеатрі 21 січня відбулася прем'єра вистави "Інтерв'ю з Богом", її зіграли на новій сцені "Під дахом". Цей простір розмістився у бутафорському цеху, де виготовляють реквізит для усіх вистав театру. На новій локації серед декорацій — звичні для виробництва бутафорії речі — станки, швейні машинки, реквізити для вистав. Про це Суспільному розповів директор рівненського драмтеатру Володимир Петрів

Рівненський облмуздрамтеатр налічує три сцени. Головна сцена театру здатна розмістити 639 глядачів. У театрі є мала сцена на сто місць. За словами Володимира Петріва, приміщення сцени "На даху" велике за розміром та вміщає понад 50 глядачів.

Сцена "Під дахом" розмістилася у бутафорському цеху драмтеатру, де працюють люди у штатному режимі: "Це моя ідея відкрити цей сценічний майданчик. Це цех, у якому роблять декларації, бутафорію. У цьому приміщенні кожного дня працюють люди. Ми нічого там не змінюємо, все залишаємо на місці — це і швейні машинки, різні станки, там і ванна стоїть, в який фарбують тканини, перуть. Такий простір — він дуже цікавий, звідти гарний вигляд на місто. У день вистави підготовлюємо приміщення до показу — ставляться стільці, виставляється світло. Якщо ставити декорації, то це приміщення втрачає зміст. Тоді навіщо це робити там, якщо це можна зробити на малій сцені, або на великий".

Директор рівненського драмтеатру зазначив, що не всі п'єси можна показувати на сцені "Під дахом". Для неї підходять вистави, які не потребують великих декорацій, зокрема, як і "Інтерв'ю з Богом".

"Нагода трапилась, бо знайшлася п'єса, яка туди адаптувалася, яку туди можна було прилаштувати до цього сценічного простору. Шукаємо п'єси, які би можна поставити у цей простір, щоби там нічого не змінювати. Глядацький зал можна розташовувати кожного разу по-різному.

Сцена знаходиться на висоті 24 метри від підлоги великої сцени. "Інтерв'ю з Богом" можна зіграти й на вулиці. Не можна виставу великої сцени зіграти на малій, не можна виставу малої сцени зіграти на великій", — розповів Володимир Петрів.

Він додав, що всі квитки на наступні п'ять вистав "Інтерв'ю з Богом" — розпродані.

переглядів: 327

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: