04.06.24
Рівненський драмтеатр презентував міжнародний проєкт Різдвяний театральний фестиваль "Скрудж Фест"
Його запланували на грудень 2024 року, до Дня Святого Миколая. Ідея фестивалю з'явилася минулого року, після прем’єри україно-польського проєкту "Скрудж. Різдвяна історія".

Про це Суспільному розповів директор театру Володимир Петрів:

"Ми задумали цей фестиваль, не тільки заради Скруджа, ми задумали його як фестиваль Різдва. Ми хочемо перетворити наше місто у місяць святкування Різдва. Хочемо зробити казку".


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xLtuDwcRiUE?si=y_X2DPEaUowNqX3Q" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>

До проведення фестивалю в драмтеатрі завершили розробку дизайну "Скрудж Фесту", зазначив художник-оформлювач Анатолій Штенько.

"Мною була запропонована ідея годинничка, тому що життя це проміжок часу, під час якого людина набуває якогось свого досвіду та пізнає цінності життєві", — додав він.

На презентації "Скрудж Фесту", яка відбулася 1 червня, були також присутні експерти фестивалю-премії "ГРА". Театрознавці та критики приїхали до Рівного, щоб переглянути виставу "Скрудж. Різдвяна історія", оскільки вона увійшла до лонгліста фестивалю у номінації "За найкращу виставу для дітей".

Зі слів голови експертної ради Ганни Веселовської, вистави Рівненського драмтеатру не вперше потрапляють на фестиваль-премію:

"В нас журі складається з професійних театрознавців, журналістів, філологів, музикознавців, тобто фахові люди і в них дуже вимогливі критерії, які стосуються естетичного рівня вистави, соцзначення, її посилу, звернення до суспільства".

переглядів: 120

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: