Преса
Сторінки:  16  15  14  ...  3  2  1  старіша>
04.06.24
Його запланували на грудень 2024 року, до Дня Святого Миколая. Ідея фестивалю з'явилася минулого року, після прем’єри україно-польського проєкту "Скрудж. Різдвяна історія".
10.05.24
Вистава-полювання на сцені Рівненського драмтеатру. Найближчими вихідними відбудеться прем’єра постановки за п’єсою швейцарського драматурга. Як рівненські актори під керівництвом київського режисера покажуть трагічну історію кохання, дізнавалися журналісти.

29.04.24
Директор-художній керівник, режисер вистав у Малому театрі родом з Рівного Дмитро Весельський працює над новою виставою «Повернення» за п’єсою «Візит старої дами» Ф. Дюрренматта у Рівненському облмуздрамтеатрі. Про соціальні проблеми, порушені у виставі, нові художні прийоми та співпрацю режисера з рівненськими акторами розповідає Район.Культура.
25.01.24
 У рівненському драмтеатрі 21 січня відбулася прем'єра вистави "Інтерв'ю з Богом", її зіграли на новій сцені "Під дахом". Цей простір розмістився у бутафорському цеху, де виготовляють реквізит для усіх вистав театру. На новій локації серед декорацій — звичні для виробництва бутафорії речі — станки, швейні машинки, реквізити для вистав. Про це Суспільному розповів директор рівненського драмтеатру Володимир Петрів
22.10.23
До столиці з гастролями завітав колектив Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру. Це був перший візит рівнян до Києва за понад десятиліття.
21.09.23
В обласному академічному музично-драматичному театрі у Рівному відбувся передпрем'єрний показ вистави Галини Шарко "П'ять пісень Полісся". За основу сюжету взяли п'ять реальних історій, які трапилися впродовж останніх ста років. Учасники передпрем'єрного показу розповіли Суспільному про особливості вистави.
28.03.23
У Рівному актори обласного академічного музично-драматичного театру зустрілися із глядачами та показали фрагмент із прем’єрної вистави «Енеїда». Захід відбувся 26 березня у Торговельно-розважальному центрі «Злата Плаза». Як Еней знайомився з царем Латином, а троянці вивчали граматику латинської у виконанні рівненських акторів – бачила журналістка Район.Культура.
17.02.22
Сьогодні,16 лютого, з нагоди Дня єднання фасад рівненського обласного академічного музично-драматичного театру підсвітили синьо-жовтими кольорами.
17.09.21
Експериментальна документалістика, нова локація для невеликого кола глядачів, поповнення в акторському колективі, прем’єри Мольєрівського “Тартюфа” на великій сцені і моновистави – на малій. Таким анонсує новий сезон Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру його директор Володимир Петрів.
11.09.21
У другу суботу вересня відзначають День українського кіно. Сучасний український кінематограф продукує історичні й патріотичні фільми, соціальні і комедійні стрічки. Також в Україні знімають документальне, короткометражне кіно і серіали. Дубенський форт-застава - він же Тараканівський форт, базальтові стовпи, тунель кохання – це ті локації Рівненщини, де знімали епізоди фільмів "Поводир", "Джура-Королевич" та серіал "Виклик". А у повнометражному "Гетьмані" та "Захарі Беркуті" зіграли актори Рівненського обласного музично-драматичного театру – Ніна Ніколаєва, Вікторія Клєщенко-Пилипчук та Станіслав Лозовський. З нагоди Дня українського кіно вони поділилися з Суспільним враженнями про свій досвід у зйомках та думками про сучасний український кінематограф.
02.07.21
Про нашого Павука тепер читатимуть і у Болгарії, та ще й болгарською. Більше того, у найстарішому та найпопулярнішому болгарському часописі! Режисер вистави Йордан Славейков, так прокоментував вихід статті: "Жінка сьогодні" - найстаріший болгарський журнал. Він виходить уже 76 років без перерв. У розділі "Театр" розміщений матеріал про українську прем'єру "Павука". У ньому я поділяю радість від зустрічі з акторами, як процес репетицій був справжнім задоволенням."
05.10.20
19.08.20
Підтримку білоруському народу у боротьбі за свободу висловили у Рівненському драмтеатрі.Напередодні ввечері мистецьке приміщення підсвітили біло-червоними кольорами білоруського прапора.
17.02.20
У Рівненському облмуздрамтеатрі вдихнуть нове життя у постановку, яка побачила світ у 2014 році. Йдеться про поетичну містерію за творами Тараса Шевченка «Та не однаково мені…». Її можна буде переглянути 9 та 10 березня. Режисер вистави, народний артист України, шевченківський лауреат Володимир Петрів, приурочив її до 200-річчя Великого Кобзаря.
03.02.20
У ранковому шоу Давид Стеблюк розповів про театр, свій новий альбом та екологічну проблему на рідній Березнівщині. Захочете подивитись на Давида зблизька і наживо, приходьте 18.02.20 у театр на "Брехню"
12.09.18
І не менш оригінально анонсував своє повернення. Незабаром у Рівному відкриття сезону. А конкретно 23 вересня.
18.07.18
Режисер метадрами "Войцек" Іван Данілін побував у "Суботній темі" на UA:Рівне.
21.03.18
Артисти Рівненського драмтеатру підготували поетично-музичний вечір «Театр – Ліні Костенко», приурочений до 88-річчя видатної української поетеси. 20 березня на Малій сцені Рівненського драмтеатру відбувся поетично-музичний вечір, присвячений геніальній Ліні Костенко. Артисти драми і балету за участі музикантів оркестру читали найулюбленіші вірші поетеси, виконували музичні композиції та яскраві танцювальні номери.
25.01.18
У Рівненському драмтеатрі - прем'єра. Мюзикл "Моя чарівна леді", за п'єсою Бернарда Шоу "Пігмаліон" рівняни побачать 27-го січня. Сюжет розвивається навколо комічного парі аристократів, які посперечалися чи можна з вуличної квіткарки зробити справжню леді. Створена музична вистава режисером із Києва Максимом Булгаковим.
27.07.17
Головною мистецькою подією літа, феєричною імпрезою липня та фінальним акордом сезону, анонсуючи уже називають критики і поціновувачі театрального мистецтва, прем'єру вистави за історичним романом Ліни Костенко "Маруся Чурай". Її рівненські глядачі побачать в театрі 29 та 30 липня. Постановку на нашій сцені здійснив спеціально запрошений талановитий сучасний режисер Сергій Павлюк.
24.07.17
Останній тиждень липня завершуватиметься феєричною постановкою на сцені драмтеатру у Рівному. Без перебільшення талановитий сучасний український митець Сергій Павлюк відкрив «закулісся» постановки у Рівному.
31.03.17
Його масштабні декорації вабили не менше, аніж гра акторів у рівненському театрі. Сергій Верославов майже 60 років був тут художником. А поза роботою малював скромні у розмірах, але не менші цікаві портрети і пейзажі, ілюстрував художні книги. І ладен був взятися за Самчукову "Волинь", але не встиг. У п'ятнадцятий рік його смерті у краєзнавчому музеї експонують відоме і незнане життя художника.
13.01.16
"Біла ворона-3"."Хард»-варіант Рівненського музично-драматичного театру". З таким заголовком вийшла у газеті "День" стаття театрального критика Анни Липківської, яка побувала на прем'єрі рок-опери у нашому театрі. Пропонуємо вам повну версію публікації. Нам як рівнянам особливо приємно те, що Анна Костянтинівна згадала у статті нашу мужню юну землячку "котра у 18 років пішла на війну, повела за собою людей і врятувала багато чужих життів, — керівника медичної служби ДУК ПС Яну Зінкевич".
27.03.15
У день 75-річного ювілею театру журналісти інформаційної програми "День" уперше за усю історію зазирнули "по той бік сцени". І познайомилися із людьми, від злагодженої роботи яких залежить успіх вистави. Про паралельний світ рівненського театру далі у сюжеті.
05.09.24
Громадський діяч Петро Поліщук вважає: «З аудіоописом можна значно ширше сприйняти виставу». Інклюзивність потроху стає трендом — тактильна плитка, пандуси, спеціальна кнопка на сайті, що допомагає людям з інвалідністю отримати державні послуги на рівні з іншими. Ці зміни радують, але працювати є над чим. Рівнянин Петро Поліщук, керівник Відокремленого підрозділу ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області на власному досвіді знає, як це боротися за те, щоб незрячі і слабозорі могли почувати себе вільно і безпечно у місті. Поговорили з Петром про інклюзивність Рівного, культурне життя і головне — про театральні зміни. 
26.05.24
Кожен вокзал — мовчазний свідок незліченної кількості життєвих історій. Хтось із пасажирів від’їжджає, хтось прямує транзитом, а хтось повертається додому. У всіх свої маршрути. Сьогодні я пропоную читачам подорож до Ґюллена — містечка, якого немає на жодній географічній мапі. Проте його легко можна знайти в одній із найвідоміших п’єс класика швейцарської літератури Фрідріха Дюрренматта «Гостина старої дами».
08.04.24
27 березня Рівненський академічний український музично-драматичний театр зіграв виставу «Зерносховище» (постановка Максима Голенка за пʼєсою Наталки Ворожбит) на сцені Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки. Виставу я, Віка Федоріна, (Київ Дейлі) відвідала разом із директоркою Національного музею Голомору-геноциду Лесею Гасиджак. Після неї запитала в пані Лесі про її враження, про те, що ми про себе пам’ятаємо, чи вміємо ми пам’ятати, хто нас має цьому навчити, коли майже всі «наші» залишились в далекому 33-му.
08.04.24
У Києві вперше показали легендарну постановку Рівненського академічного музично-драматичного театру «Зерносховище» за однойменною п’єсою лавреатки Шевченківської премії Наталки Ворожбит. Столичний глядач зміг побачити цю виставу на основній сцені Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки.
25.01.24
Її поставили у співпраці з одеситами. Це вистава про Голодомор 1932-1933 років в Україні режисера Максима Голенка за п'єсою Наталії Ворожбит. Список номінантів на премію 2024 року в семи категоріях, які пройшли до третього туру, оголосили 23 січня.
11.05.23
Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр зібрав аншлаг та овації у Луцьку. Актори виступили з постановкою за найпопулярнішою п’єсою оскароносного режисера та сценариста Мартіна Макдонаха – «Каліка з острова Інішмааан». Режисер-постановник – народний артист України, лауреат Національної премії України імені Шевченка Володимир Петрів, сценографія – Сергій Ридванецький, художники по костюмах – Володимир Петрів та Анна Пілюгіна. Виставу показали у стінах Волинського драмтеатру 10 травня. Показ справив справжній фурор серед лучан, адже глядачі вставали з оплесками під час вистави та декілька хвилин в оваціях не відпускали акторів зі сцени.
06.05.23
На сцену Рівненського обласного театру повертається італійська романтична комедія «Пристрасті на мільйон». 7 років тому ця вистава вже була в репертуарі, але під іншою назвою. І ось знову актори перевтілюються на італійців минулого століття, аби допомогти глядачам відволіктися від суворого сьогодення та водночас задуматися над здавалося б звичними речами. Що зрештою чекає на поціновувачів театральної творчості, чому виставу вирішили повернути через стільки років та чи змінили щось за цей час дізнавались журналісти.
28.03.23
У Рівному показали виставу, створену на основі бурлескно-травестійної поеми Івана Котляревського «Енеїда». Прем’єри пройшли 25 та 26 березня у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі. Як минуле перегукується із сучасним, чому «Енеїда» вже більше ніж дві сотні років знаходить відгук серед читачів та як відомі кожному зі шкільної програми образи грають новими сенсами – простежувала журналістка Район.Культура.
13.09.22
В ефірі "Радіо Трек" - Наталка Ворожбит - відома українська сценаристка, драматургиня та кінорежисерка, яка є авторкою п'єси "Зерносховище" та номінувалася з фільмом "Погані дороги" на Оскар. Головний антигерой "Зерносховища" - це реальна людина. Що розповідає автор? В її останньому фільмі знімалася Руслана Писанка. Через війну недознятими залишилося буквально кілька сцен. Що робитиме Ворожбит?
11.10.21
Виставу «Гамлет» за Вільямом Шекспіром Рівненського облмуздрамтеатру у Миколаєві на міжнародному фестивалі «Homo Ludens» («Людина, що грається») визнали переможцем в номінації “Краще втілення класичної драматургії” .
21.09.21
Прем'єра п'єси «Гамлет» Вільяма Шекспіра відбулась у 1601 році в лондонському театрі «Глобус». Одну з ролей в ній виконав сам Шекспір. З того часу п'єсу ставили безліч разів на різних сценах світу, а роль Гамлета стала мрією чи не кожного актора. Зіграти головну роль у постановці режисера Володимира Петріва на сцені Рівненського обласного драматичного театру пощастило чернівецькому акторові Івану Даніліну. У неділю, 20 вересня, він вчергове повторив свою майстерність на рівненській сцені під час відкриття нового сезону. На виставі побувала і журналістка Району.Культура.
17.05.21
Рівненський драмтеатр підготував прем'єрний показ шекспірівської трагедії "Гамлет ". Над ним колектив працював майже чотири місяці. Для вистави режисер Володимир Петрів взяв переклад Юрія Андруховича, сюжет і зміст Шекспіра зберіг, але подав його по-своєму. Поки театр зачинявся для глядачів на вимушений карантин, колектив працював над новою виставою – "Гамлет".
Сторінки:  16  15  14  ...  3  2  1  старіша>