18.12.20
У Рівному покажуть новорічний дитячий детектив "Зелена борода" (ВІДЕО)
У Рівному готують прем'єру новорічної дитячої вистави "Зелена борода". На розсуд юних глядачів її представлять у п'ятницю, 18 грудня. З французькою казкою "Синя борода" їх вистава не має нічого спільного, каже режисер Станіслав Лозовський. Чому ж так назвали – тримає інтригу, мовляв, прийдіть та дізнайтеся.

У четвер, 17 грудня, був останній день репетицій у драмтетарі перед прем'єрою. "Зелена борода" за жанром – новорічний детектив. Два роки тому цю казку в новорічно-різдвяний період вже показували упродовж сезону, але цьогоріч у театрі вирішили повернутися до неї, дещо переробивши.

"Ми театр дорослий, а на період казок ми стаємо ще дорослішими. Тому що для дітей треба грати серйозніше, вдумливіше, ще з більшою вірою. Адже діти, вони вірять усьому. Часом, якщо дорослий глядач пробачить щось, закриє очі, то дітки, вони нічого не скажуть, але вони не повірять", – каже Станіслав Лозовський.

Акторка Жанна Бичковська у казці грає дві ролі – дівчинки Тетянки і Сніговичка. За ліком це п'ята дитяча вистава, в якій вона бере участь.

"Набагато цікавіше сприймати вживу якогось героя, коли він ось перед тобою, коли він з тобою розмовляє, коли ти його бачиш, можеш потрогати. Це, мені здається, набагато цікавіше для дитини, ніж добре зроблений продукт, але на екрані. Зараз, коли є такі певні обмеження, ми дуже сумуємо за тим часом, коли було все дозволено і, звісно, ми викладаємося на повну, щоб повернути цей час, який був колись", – каже акторка.

Наприкінці всіх перипетій та пригод, що проживають головні герої, вони дізнаються, чи існує Дід Мороз насправді.

"Не буде великої ялинки красивої, біля якої будуть забави різні. Ми не можемо цього зробити в силу різних карантинних обмежень, але перед виставою буде розкішна така інтермедія новорічна – зустріч із Святим Миколаєм для всіх глядачів", – каже речниця драмтеатару Ірена Боровець.

Стартують покази "Зеленої бороди" від п'ятниці, 18 грудня, і завершаться 5-го січня. Втім, речниця драмтеатру радить стежити за розкладом, адже покази ще можуть додати у графік. Враховуючи карантинні обмеження, зал зможе вмістити 188 глядачів.

переглядів: 1014

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку