Самотня леді
Самотня леді
І. Афанасьєв
Мелодрама
Тривалість: 1 год 40 хв
Велика сцена

До  популярної в минулому,  а тепер самотньої актриси по оголошенню приходить юнак, аби винайняти кімнату.  Симпатичний і талановитий, він приховує, що насправді  – аферист.

Режисер - заслужений діяч мистецтв України Ігор Афанасьєв
Сценографія і костюми  - Алла Локтіонова

Прем'єра 13 липня 2014 року

Дійові особи та виконавці:


Олександра Борисівна - народна артистка України Ніна Ніколаєва
Віра - артистка драми Юлія Крет
Макар - заслужений артист України Станіслав Лозовський

Фото до вистави

 

Коментарі

Сторінки:  <попередня  1  2
02.03.2015 11:29 Павло пише:
Скільки буде коштувати білет у театр "Сузір'я " 8-березня 2015?
02.03.2015 11:42 Я так думаю пише:
Павле! У Рівненському облмуздрамтеатрі антракт триває 10-15 хв. У театрі "Сузір'я" - краще дізнаватись в них, зарівно, як і про ціну квитків. Ось посилання на їхню сторінку в інтернеті http://www.suzirja.org.ua/afisha.html Якщо вірити інформації на сайті, квитки вартують 150 грн.
22.04.2015 17:28 Олександр пише:
Дуже хороша вистава. Чудова гра акторів. Ніні Ніколаєвій та Станіслав Лозовському - особливе - Дякуємо. Переглянули виставу з дружиною і нашою знайомою 19.04.15 р. Будемо дивитися знову цю виставу через деякий час. Рекомендую.:)
20.02.2016 23:40 Олексій Іскендеров пише:
Лишився під враженням... Неодмінно перегляну ще раз... Філософська, повчальна, життєстверджуюча і , водночас, легка... Особливо сподобалась гра пані Ніни Ніколаєвої.
А таааанці)) Це щось... Особливо танець манекенів-кукол в кінці... В нашому театрі дійсно неймовірний балет. Молодці!
16.03.2016 22:53 Анна пише:
Сьогодні відбулась вистава "Самотня леді" у м. Острог. Чудова гра акторів! Залишились приємні враження!! Смисл глибокий. Дуже сподобалась гра пані Ніни Ніколаєвої та Станіслава Лозовського!! Успіхів Вам та творчого натхнення!!!
24.03.2016 22:24 Ілона пише:
Дякую за гарний вечір! Чудова вистава і знайомі обличчя акторів, з моїх любимих Суперників. Тільки зараз вони такі різні і досить цікаві! Спасибі за ваше тепло!
29.03.2016 14:57 Тетяна пише:
Виставу дивилися з друзями 24.03.2016р. Дуже сподобалася гра Станіслава Лозовського (як завжди, НЕПЕРЕВЕРШЕНО) та Ніни Ніколаєвої(ЗАХОПЛЮЮЧЕ). Видно професіоналізм акторів. Сама вистава легка для гарного, приємного вечора.
Стосовно гри Юлії Крет, то в першій дії склалося враження, що не встигає в діалозі. І якось не природньо зовсім написані слова. А вже в другій дії ( після антракту) актриса зібралася і зіграла просто чудово! Після цієї вистави вона відкрилася більш багатогранно.
Дякуємо акторам за тепло, щастя та особливі емоції - подаровані під час перегляду!
Стосовно негативу- то це лише спілкування з касиром. Щоб дістати нормального квиточка - треба пережити оте "Совкове" спілкування з касиром. І здивовувало ставлення в самому залі- працівниця театру ВПЕРШЕ висловилася - Не сідайте в Амфітеатрі, йдіть собі знайдіть місця в Партері ( хоча квитки вказували протилежне). Чого я маю сідати на не свої місця ( що Дешевші), та самій за 3 хвилини вистави- вишукувати місце?
20.11.2017 13:37 Роман пише:
Гра Станіслава Лозовського на висоті, акторська майстерність у нього в крові!!! Вистава цікава, але спочатку не вистачає динаміки, для Юліі Крет, на мою думку, роль не підходить, Ніна Ніколаєва чудово грає будь-які ролі. Загалом - враження приємні
Сторінки:  <попередня  1  2


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку