У Рівному Московський театр показав казку для жінок
09.12.13
У Рівному Московський театр показав казку для жінок
На один вечір сцена Рівненського облмуздрамтеатру перетворилась на кінотеатр. Не тому що там показували фільм, а тому що саме у літньому кінотеатрі, у старому парку, розгортались події вистави "В очікуванні на нього".

Чотири жінки, чотири історії, чотири долі...Абсолютно різні за віком, за характером, за статусом, світовідчуттям і розумінням життя, проте їх поєднує самотність та бажання знайти свого, єдиного та неповторного, ідеального чоловіка. 

Шукати вони вирішили його саме в Інтернеті. Проте прийшовши на побачення до НЬОГО, вони зустріли одна одну. Абсурдність ситуації в тому, що вони прийшли на зустріч, навіть не знаючи до кого, адже були знайомі лише в мережі. Через кілька хвилин стало зрозуміло, що ВІН не прийде і призначив побачення чотирьом жінкам один і той самий чоловік. 

Кожна чекала на свого ідеального мужчину. Зовсім юна дівчина чекала на Жеребця, молода блондинка - на Принца, педагог - на Інтелігента, а старша жінка - на Солідного Чоловіка. Саме такими ніками були підписані в мережі ті, на кого чекали жінки.

Сподівання не виправдались, проте надія на чудо жила у серці кожної з героїнь. Вони говорили по-душам, розповідали свою історію та чому так сталось, що своє кохання довелось шукати у всесвітній паутині, а не  в реальному житті. Ці розповіді переплетені з гумором та емоціями не залишили глядачів байдужими: викликали сміх та радість, а іноді змусили задуматись над власними життєвими перепетіями. Героїні танцювали твіст та пили коньяк, курили на сцені та співали - справжня жіноча компанія...

Ця вистава змусила по -іншому подивитись на буденність життя.

Жіночий ідеал материлізувався у образі темношкірого Чаббі Чакера, героя американського фільму. Героїні уявляли як він звернувся б до кожної з них та які слова сказав би.

На завершення акторки танцювали твіст з глядачами. Всі були в захваті від неперевершеної, "живої" гри актрис та ділились лише позитивними враженнями про виставу.

Ролі виконували провідні актриси Театру на Перовській заслужена актриса УССР Світлана Загородна, заслужена артистка Росії Галина Чігасова, Софія Безрукова та Ельвіра Гірфанова. Ці акторки довели, що для того, щоб збулось бажання - потрібно дуже вірити в чудо та в свою мрію. Адже варто лише чекати Його та вірити по-справжньому.

Московський театр на Перовській гастролював у Рівному два дні. Якщо вистава в "Очікуванні на нього" - це сучасна казка для жінок з мелодраматичним сюжетом, то інша вистава "Пікова дама"- за романом класика Олександра Пушкіна.

Буденність, повсякденні проблеми та турботи...іноді варто відволіктись від цього та повірити у казку...Напередодні новорічних свят Рівненський облмуздрамтеатр готує ще чимало сюрпризів для своїх глядачів.

Ольга Піхун, "Все – сайт чесних новин"
09.12.2013

ВСЕ

переглядів: 1932

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку