Розмова, якої не було. Мала сцена
Розмова, якої не було. Мала сцена
Р. Білецький
Тривалість: 1 год 10 хв
трагікомедія

Ігор Ніколаєв, режисер: "Це вистава, про справжню чоловічу дружбу і, безумовно, любов до життя. Присвячую її Олександру Терехову". 

Режисер-постановник – Ігор Ніколаєв
Художник-постановник – А.Локтіонова
Звукорежисер – Надія Устянчук
Художник по світлу – Валерій Манчук
Помічник режисера – Олександр Лоєвський

 

Фото рівненського фотографа Олександра Майструка з вистави "Розмова, якої не було"

У Рівненському облмуздрамтеатрі прем'єра! (ВІДЕО) 

Сльози на очах від «Розмови, якої не було». У Рівному прем’єра (ФОТО, ВІДЕО)

Дійові особи та виконавці:


Герой - артист драми Ігор Ніколаєв
Ігор - артист драми Олег Ягелюк
Сашко, син Ігоря - Артист драми Дарій Ніколаєв,   артист драми Дмитро Ніколаєв
Лікар - Помічник режисера Олександр Лоєвський
Медсестра - артистка драми Наталія Тертичка

Фото до вистави

 

Коментарі

27.06.2017 18:13 оля пише:
Дуже гарна сучасна вистава.Режисеру БРАВО!
20.09.2017 09:30 Вікторія пише:
Такий аскетизм у декораціях показує справжню акторську майстерність і креативність. Тема вистави дуже близька і тому важко було стримувати сльози в деяких моментах, хоча розбавлялись вони щирим сміхом в інших. Як добре, що завершення світле. Браво
20.01.2018 21:20 Ангеліна пише:
Дуже вдячні за прекрасну виставу неперевершеному Ігорю Ніколаєву та чудовому Олегу Ягелюку!Здоров'я Вам та натхнення!!!
24.01.2018 21:01 Оксана пише:
Цінуйте час! Не витрачайте його на дрібниці. Любіть життя! Бережіть справжніх друзів. Пам'ятайте найкращі моменти свого життя. І звичайно ж, наркотики - це зло, яке допоможе вам потрапити в інше життя, з якого на Землю вороття немає...
Про це вистава "Розмова, якої не було". Надзвичайно тонко, проникливо, яскраво, психологічно майстерно, пластично, кумедно, переконливо проживали актори життя своїх героїв. Браво, бравісимо, Ігореві Ніколаєву, виконавцю ролі Сашка, та Олегові Ягелюку (Ігор), і, безперечно, маленькому акторові - Дмитрові Ніколаєву!
06.02.2018 22:01 Діана пише:
Сміх крізь сльози,вразила до глибини душі!Можу охарактеризувати одним словом - неймовірно!!!Так точно і тонко підкреслено головні людські цінності!Браво!!!
16.02.2018 11:22 Анна пише:
Браво!!! Це та вистава, яка .... просто немає слів.... подорож в минуле, осмислення життя, нічого зайвого!!! БОМБА!!! Театральна БОМБА!!! Браво, браво, Браво!!!
22.02.2018 07:44 Ірина пише:
На мою думку, одна з найкращих вистав у сучасному репертуарі нашого театру! Ігор Ніколаєв, виявляється, не тільки суперталановитий актор! Отримала надзвичайно приємні враження і післясмак) Дякую!!! Браво!!!
10.03.2018 20:56 Вікторія пише:
Дуже...одна з найживіших, найпроникливіших вистав з усіх, що бачила.
Дякую Вам
18.05.2018 22:31 Катеринка пише:
Неймовірно сильна вистава! Дуже глибоко захопила! У більшості глядачів у кінці, коли ввімкнули світло, бачила сльози на очах. І цим все сказано! Моїм враженням від вистави та гри акторів немає меж! А ще, вдало підібраний музичний супровід, що теж підсилює враження від перегляду!
11.11.2018 10:44 Анна пише:
Не зовсім оцінила гумористичні перевтілення.
Але вистава вражаюча.
Саме на такі вистави треба запрошувати учнів і студентів - актуально, не нудно, сучасно.
Шкода, що рідко на сцені.
10.12.2018 18:40 Зореслава Манжос пише:
Мурашки по шкірі від одних спогадів про цю виставу.Від проникливої гри Ніколаєва Ігоря та Олега Ягелюка
10.12.2018 18:41 Шахманцір Олександр пише:
Скажи, ну що там?
Там сад...і щойно дощ пройшов..
і будинок...і мокрі дитячі гойдалки
з облупленою фарбою...
Дякувати Богу, що ще маємо час...
"Розмова, якої не було"
Вистава зайшла десь дуже глибоко...
мала сцена додала свого ефекту...
19.05.2019 21:36 Oksana пише:
Проникливо... Йшла з театру мовчки, якось навіть забракло слів. Вистава не для тих, хто недавно втратив дорогу людину, буде боляче. До сліз... Олег Ягелюк - це окрема історія. Спостерігала за ним у виставі "Дорога Памела", тепер тут. Слухала б його голос вічно і дивилася б, дивилася на нього... Його гра не те що переконлива, разом з ним проживаю кожен момент. Оди йому можу співати довго (forever in my heart)))), тому що стосується вистави - однозначно варто побачити. Тільки помітила, що в залі були присутні діти разом зі своїми батьками. Це зайве, як на мене. Вистава 18+, молодші не зрозуміють)
16.11.2019 09:26 Ліля пише:
Сиділа і плакала на виставі.Підняті дуже болісні теми. Надзвичайно глибока вистава. Вистава для чоловіків, але у залі більшість жінок була. Мені здається, її зрозуміють люди, яким більше 30 років. Так, як акторам цієї вистави. Це просто насолода від гри акторів і сльози від того, про що вони грають. Дуже хочу батька привести. Він втратив також друга через невиліковну хворобу. Але, боюсь, щоб серце витримало цю виставу.Тандем Ігор Ніколаєв і Олег Ягелюк - генільний. Просто насолода від гри акторів та і самих акторів. А взагалі неможливо словами передати, що відчуваєш після вистави такої. Повний катарсис.Вона вже виходить за рамки акторського мистецтва. Це просто філософія і поезія у одній виставі у виконанні акторів, які дійсно прожили на сцені це усе. Гра на розрив.Я знаю, що вистава ще в театрі на Подолі ставилась Ігорем Ніколаєвим. Але так, як він зіграв з Олегом Ягелюком, напевно, ніхто не зможе так зіграти. Дякую!
16.11.2019 22:32 Оксана пише:
Що можна сказати ще, люди просто живіть і радійте життю, цінуйте моменти проведені з близькими людьми, дорожіть ними, любіть і обов'язково сходіть на виставу "Розмова, якої не було". Отримаєте масу задоволення і, водночас, відчуєте своє серце та душу♥️ Акторам мільйон раз "Браво"!


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку