Сьогодні Рівне прокинулося іншим містом. Мельничук сказав
12.12.15
Сьогодні Рівне прокинулося іншим містом. Мельничук сказав
Феноменальна постановка «Білої ворони» у Рівному. Це було вчора. І Святослав Мельничук – колишній керівник Рівненської Філармонії – говорив про «завтра». Дослівно його фраза звучала так: "Завтра Рівне прокинеться іншим містом. Про цю прем'єру говоритимуть всі. Це - феноменально!"

Дійсно, «вчора», 11 грудня,  у нашому Академічному театрі, давали «Білу ворону» (слова Юрія Рибчинського, музика Геннадія  Татарченка). І це був - Тріумф.

Такої постановки Рівне та Україна ще не бачили. Це Бомба! Публіка пережила катарсис, вигукувала "браво!" та не шкодувала долонь.

Значною мірою це заслуга режисера-постановника Максима Голенка та балетмейстера Максима Булгакова (обидва – з Києва), але не можна не відзначити і сценографа Аллу Локтіонову та Диригента Зиновія Крета.

Увесь колектив - усі актори грали пречудово і просто - феноменально.

Володимир Петрів довів, що він не лише Народний Артист, але й "геніальний продюсер". Це сказав учора Геннадій Татарченко - автор музики до рок-опери "Біла ворона", який спеціально приїхав до нас на премєру.

До речі, вдумайтеся, вчорашня постановка у Рівному це перша за всі роки «Біла ворона» (а її ставлять з 1989-го), де грає Живий оркестр, а не фонограма. Перша.

 

 

 

І це, нашому кореспонденту, сказав сам автор неймовірної музики цієї, також першої і, на жаль, єдиної української рок-опери – Геннадій Татарченко.

Сказав учора, після вистави. Повторивши те, що він перед цим говорив і зі сцени: «Рівне сьогодні – це столиця театрального мистецтва України».

http://radiotrek.rv.ua/

переглядів: 1640

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку