22.12.21
Рівненського "Гамлета" дивитиметься перекладач п'єси Юрій Андрухович
23 січня 2022 року відбудеться особливо важливий для нашого театру показ шекспірівського "ГАМЛЕТА". Важливий, бо цього дня серед глядачів буде присутній геній сучасності - прозаїк, поет, есеїст, перекладач Юрій Андрухович. Саме його розкішний переклад класичної історії про данського принца втілений на сцені нашого театру. Андрухович порадує театралів та свого відомого друга – Ірванця.

Юрій Андрухович приїде подивитися «Гамлета» у музично-драматичний театр Рівного. Показ запланований на 23 січня. Квитки ще є, кажуть у театрі. Розрахуватись можна карткою єПідтримка.

Відомо, що «Гамлета» у Рівному ставили якраз у перекладі Андруховича. Цей переклад режисер-постановник «Гамлета», директор драмтеатру Володимир Петрів вважає найкращим:
 - Так, до нас іде Юрій Андрухович. Ми його запрошували на прем’єру восени торік, але тоді він був в Австрії, а потім ніяк не складалось з приїздом до Рівного. Він є автором одного з найкращих перекладів Шекспіра, на мій погляд. Переклад надзвичайно актуальний і сучасний, він звучить. Колись говорили про те, що Шекспір не може звучати українською, можливо це було пов’язано з русифікацією, але от Андрухович зробив надзвичайно красивий переклад. І ми його взяли для постановки. Андрухович подивиться нашу виставу 23 січня о 19-й. А наступного дня він зустрінеться з акторами. Поспілкуємось. Цього ж дня, 24 січня, Андрухович буде відкривати виставку Олександра Ірванця в краєзнавчому музеї. Вони давно дружать. Якраз 24 січня в Ірванця ювілей, в мене 21 січня день народження, тож Андрухович приїздить і до мене і до Ірванця. Це своєрідний подарунок (сміється – авт.).
Взагалі Андрухович до нас у театр приїздить не вперше. Ми колись робили творчі вечори з ним, на малій сцені.

Нагадаємо, у 2021 році на XII театральному фестивалі-конкурсі «Homo Ludens» п’єса «Гамлет» Рівненського драмтеатру виборола перемогу у номінаціях «Краща режисура» і «Краще втілення класичної драматургії».


Радіо Трек: НОВИНИ 

переглядів: 151

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку